Novinky

Tomáš Slavík přiváží stříbro z první zastávky Crankworx

Je to opět tady! Crankworx World Series uplynulý týden odstartovalo na Novém Zélandu a Tomáš Slavík byl opět přitom! King Of Crankworx a vítěz celé série z roku 2016 opět boduje a přiváží stříbro z Air DH a cenné body z ostatních závodů!

Tomáš Slavík vítězí na nejdelší městském sjezdě na světě!

Vítězné ražení Tomáše Slavík nezná konce! Uplynulý víkend byl korunován králem závodu Red Bull Monserrate Cerro Abajo v Bogotě! Tento legendární závod v Kolumbii je považován za nejdelší a fyzický nejnáročnější závod, který má díky tomu i zápis v Guinessově knize rekordů!

Tomáš Slavík vítězí v Brazílii!

Tomáš Slavík ukončil svým třetím vítězstvím Brazílii svoje vítězné tažení v Jižní Americe a to ve velkolepém stylu. Ukázková finálová jízda, kterou na internetu nazývají “nejakčnější 4X finále historie”. Byla to také názorná ukázka fairplay a sportovního chování, které Tomáš Slavík a Gabriel Giovanini zapsali tučným písmem do historie tohoto závodu.

Tomáš Slavík ovládl Kolumbii při dalším šíleném sjezdu!

Další šílený městký sjezd je historií. Šílený ačkoliv velice oblíbený a uznávaný závod v Kolumbii má nového šampióna - Tomáše Slavíka! Nová trať na novém místě byla kratší, ale o to víc intenzivní a divoká než ta předchozí! Skutečná prověrka pro všechny závodníky. Manizales je známý také svojí diváckou kulisou, která byla letos ještě větší, hlasitější a hnala závodníky ulicemi až do cíle! A byl to právě český závodník Tomáš Slavík, který zajel nejrychlejší jízdu a stává se tak “Campeón del Urbano Manizales”.

Tomáš Slavík proletěl jak raketa skrze kontinenty

Šílenost za šíleností. Program závodů Tomáše, který jezdí více sérií a disciplín je opravdu nabitý a tak se někdy stane, že se dva důležité závody kryjí. Tentokrát to bylo Crankworx v Kanadě, kde měl jet 2 závody a finálový závod 4X Pro Tour v Polsku… to vše pouze za 4 dny. Nemožné? Slavík to zvládl a ještě k tomu skóroval! Slavík z Whistleru přiváží bronzovou medaily za Dual Slalom a dále pak zvítězil na finálovém závodu světové série 4X Pro Tour v Polsku, který mu také zaručil celkové prvenství v celé sérii!

JBC 4X Revelations 2019 je za námi a bylo to opět legendární!

V sobotu 20.7. se v Jablonci nad Nisou po sedmé uskutečnil závod světového poháru ve fourcrossu horských kol s názvem JBC 4X Revelations a opět se bylo na co dívat. Ostré souboje o postupová místa, bohatý kulturní a doprovodný program a tisíce nadšených fanoušků, kteří vytvořili atmosféru, která na světě nemá obdoby.

Tomáš Slavík vítězí již po páte ve Fort William!

"Je-li na světě závod, který chcete vyhrát, je to vždycky Fort William" Fort William je mekkou MTB Světového poháru a vítězství tady je speciálním a nelehkým úkolem. Loni byl Tomáš Slavík na cestě za svým pátým vítězstvím, které mu bohužel zhatil pád v prvních kolech závodu. Tento rok se vrátil, aby své vítězství získal zpět a to se mu také podařilo.

Tomáš Slavík zpět v ulicích Mexika, Down Puerto Vallarta 2019

Tomáš Slavík se uplynulý víkend zúčastnil jednoho z nejtěžších městských sjezdů v mexickém dovolenkovém ráji Puerto Vallarta. Trať byla ještě těžší než předchozí ročníky, ale i tak se závodilo o setiny! Tomáš Slavík neměl svoji životní jízdu, udělal pár chyb a na vítěze ztrácel pouze 0,9 vteřiny, ačkoliv i s minimální ztrátou je z toho nakonec bramoborové 4.místo.

Tomáš Slavík vítězí na dalším šíleném městském sjezdu v Itálii!

Tomáš Slavík se poprvé zúčastnil závodu MAD OF LAKE na břehu jezera Lago Di Garda a hned dokázal zvítězit. Z 200 přihlášených jezdců to byl právě Slavík, který dokázal zvítězit téměř o 4 vteřiny na trati plné velkých skoků, rychlích sekcí, uzoučkých uliček a technických pasáží.

Tomáš Slavík vítězí v Číne!

Tomáš Slavík se zůčastnil historicky prvního mezinárodního Urban DH závodu v Číně, který nesl název WAR HORSE URBAN DH 2018. Obchodní centrum 9 Squares a jeho okolí v Shenzhenu skrývalo parádně nachystanou trať plnou zajímavých překážek a krom tratě i skvělý přímý přenos do celého světa - Čína se předvedla v super světle. V tréninkách se Slavík cítil skvěle, ale v první měřené jízdě měl tvrdý pád, kdy si zranil levé lýtko a vůbec nebylo jisté jestli se postaví na startovní rampu. Nakonec se rozhodl, že to zkusí a po bezchybné jízdě z toho bylo první místo!