Zpět

Novinky

Slavík vítězí ve Skotsku, rozhodne se v Jablonci!!!

20170603_1260_crobertson
Tomáš Slavík dokázal zvítězit již po čtvrté v řadě v závodu 4X Pro Tour ve Skotsku, ve Fort William. Po nevydařeném závodě v Německu, kde pokazil start a skončil na 5.místě je zpět na 1.místě a o celkovém vítězi 4X Pro Tour se bude tedy rozhodovat na domácí půdě v Jablonci nad Nisou 15.7.2017 v rámci JBC 4X Revelations!

“ Po mojí vlastní chybě v Německu jsem skončil na 5.místě a hodně to zamíchalo kartama v celkovém pořadí. I když vím, že to byla prostě smůla a výkonnost je parádní pořád to trochu zamíchá s hlavou. Ve Skotsku se vždycky cítím skvěle a letos tomu nebylo jinak, takže jsem si parádně spravil náladu. Změny tratě byly úžasný a užíval jsem si každou vteřinu strávenou na trati a to se pak u mě promítá i do celkovýho výkonu. V kvalifikaci jsem to hodně narval a vyhrál s náskokem větším než 1 vteřina a dostal se jako jediný pod hranici 40 vteřin. Před závodem pak přišel největší slejvák, ale ani to neodradilo fanoušky, kteří na trati zústali a vytvořili tak skvělou atmosféru, na kterou se vždy do Fort William těšíme. Samotný závod je ve Fort William hodně težký, nepředvidatelný a díky tomu má vítězství opravdu velkou hodnotu. Nakonec se mi podařilo vyhrát ve všech jízdách a zvítězit již po čtvrté v řadě! Celkový vítěz série není ještě daný, takže se bude rozhodovat ve finální závodě na domácí půdě v Jablonci nad Nisou v rámci JBC 4X Revelations, kde je potvrzené velké množství silných jmen, kteří se budou snažit zamíchat celým pořadím. Pokud mě chcete přijet podpořit, tak Vás tímto srdečně zvu na tu největší fourcrossovou show do Jablonce nad Nisou, 15.7. 2017! A ti co to nezvládnou tak nemusí zoufat..letos je připravený přímý přenos, který budete moci sledovat přes extreme.com. Díky za podporu českých fanoušků, kteří za náma už jezdí dlouhá léta do Fort William, jste nejlepší!!! Díky moc!!“

Další závod pro Tomáše Slavíka je druhé kolo Crankworx ve Francii, kde se zúčastní Speed n Style, Pumptracku a Air DH. Pro více info sledujte sociální sítě Tomáše Slavíka:

Photo credit: Charles Robertson, Phunkt.com